IKVIENS NO MUMS VAR NONĀKT SAREŽĢĪTĀ FINASIĀLĀ SITUĀCIJĀ AR KREDITORU. LAI SITUĀCIJU ATRISINĀTU PROFESIONĀLI UN EFEKTĪVI, IR NEPIECIEŠAMAS ZINĀŠANAS UN PIEREDZE!

Kas ir RALUM?

RALUM ir nozares profesionāļu komanda, kas savas zināšanas un prasmes ir uzkrājuši darbojoties kredītmenedžmenta, finanšu un jurisprudences jomā vairāk kā 15 gadus.

RALUM vadošais partneris Reinis Kučers ir vadījis Latvijas Ārpustiesas Parādu Piedziņas Asociāciju un piedalījies Parādu atgūšanas likuma izstrādē.

RALUM komandas ikdiena ir klientu, kas nonākuši finansiālās grūtībās interešu pārstāvēšana un aizsardzība parādu restrukturizēšanas, parādu ārpustiesas piedziņas, tiesvedības un maksātnespējas procesos.

Ko mēs piedāvājam?

Neatkarīgi no tā , vai klients ir saņēmis kreditora brīdinājumu par parāda piedziņu, prasības pieteikumu no tiesas vai paziņojumu no tiesu izpildītāja, RALUM nodrošinās līdzvērtīgu pozīciju sarunās ar ikvienu kreditoru, jebkurā procesa stadijā.

RALUM garantē individuālu pieeju katra klienta lietai! Mēs pievērsīsim padziļinātu uzmanību katrai detaļai un palīdzēsim sagatavot rīcības plānu, lai atrisinātu klienta situāciju.

RALUM ir plašs sadarbības partneru loks, kuri pārstāv un darbojas šajā industrijā, kas nodrošina klientam veiksmīgu un efektīvu risinājumu jebkurā situācijā.

Cik tas maksās?

Mūsu klientiem tiek nodrošināta diferencēta profesionāļa palīdzības maksa, kas atkarīga no lietas sarežģītības. Lai RALUM pakalpojumus darītu pieejamus visiem, pirmo konsultāciju piedāvājam gan kā attālinātu telefona konferenci, gan tikšanos klātienē pie mums ofisā.

Konsultācijas laikā RALUM iepazīstas ar situāciju, izanalizē primāros dokumentus un sniedz savu viedokli un ieteikumus kā risināt esošo situāciju. Turpmākā sadarbība ar klientu notiek vienojoties par pakalpojuma izmaksām individuāli.